Yakup AYDIN / Evden Eve Nakliye


Merhaba geçen hafta evimin nakiliyesi için Göçmenler ile anlaştığımda tedirgindim. Ama gerek titiz çalışmaları gerek paketleme ve hızlı bir ekip ile yeni evime eşyların teslimi beni gerçekten etkiledi. özellikle 8.katta olan yeni evime asansör yardımı ile eşylarımı daha gün bitmeden tamamen teslim ettiler. Titiz çalışmanız için teşekkür ederim.

Neslihan ÇAKIR / Ofis Nakliye

Yeni ofisimize geçiş Sürecinde öncelikle size teşekkür ederim. tam zamanında eşyaların teslimi ve hızlıca montajlanması işimizi oldukça kolaylaştırdı. Dolaplarımızın ve masalarımızın aynı şeklide kurulumu sağlandı.

Şükrü KAYA / Şehirler Arası Nakliye

Görevim Gereği Ailem ile Birlikte şehir değiştirmek için Göçmenler nakliyat ile anlaştığım. Eşyalarım Sorunsuz , Hasarsız ve tam zamanında teslim edildi. Hava şartları ne olursa olsun hem zamanında hemde çok güzel bir şekilde muhafaza ederek taşıma beni etkiledi. Teşekkür ederim.

Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın

Sizin Görüşleriniz Bizim için Önemli. Sağ tarafta Bulunan Müşteri Memnuniyet formunu Doldurup Bizimle Görüşlerinizi Paylaşırsanız Hizmet Kalitemizi arttırmak ve daha iyi bir hizmet verebilmek için değerlendireceğiz.

Müşteri Memnuniyeti ön planda olan , yenilikçi , sıfır hata prensibini benimsemiş Bursa Evden Eve Taşıma firmalarından olan Göçmenler evden eve nakliyat firması olarak sizin görüşlerinizi her zaman ön planda tutacağımızdan emin olabilirsiniz.